Bucle- Katarzyna Pokorska

2011 roku uzyskałam dyplom łódzkiego ASP i otworzyłam swoją własną pracownie. Na początku szyłam tylko miarowo i współpracował z innymi projektantami.
Kiedy okazało się że jestem w ciąży i mój kontakt z klientem będzie mocno ograniczony postanowiłam mieć coś zupełnie swojego i tak 2013 roku powstała marka Bucle i pierwsza kolekcja. Dzisiaj mam już 14 sezonów za sobą i dwoje dzieci .

 

W kolekcjach Bucle często wykorzystuje klasyczne kroje w nie klasycznych tkaninach. Jestem kobietą, kochającą wzory i kolor., również forma jest dla mnie bardzo ważna.. Przy tym  wszystkim nie zapominam o komforcie noszenia oraz o jakości ubrań, dbam o wszystkie detale to nieraz one nadają charakter ubraniu..

Bardzo bliska jest mi również idea #zerowaste dlatego często możecie znaleźć u nas pojedyncze sztuki które powstają z resztek tkanin . Staramy się produkować jak najmniejszą liczbę odpadów. Również coraz częściej sięgamy po tkaniny z certyfikatem GOTS lub vintage.

Nasze  kolekcje są mocno limitowane. Bardzo rzadko szyjemy więcej niż 20 szt. w danym kolorze czy wzorze. Jeżeli powtarzamy fason bo go lubicie to robimy to w innych wzorach i kolorach co powoduję że zawsze możecie czuć się wyjątkowo.

Próchnika 19, Łódź to adres pod którym mieści się nasza pracownia, to tu powstają wszystkie projekty i zapadają najważniejsze decyzje. To tu możecie nas odwiedzić, dotknąć, przymierzyć oraz zakupić wszystkie nasze ubrania.  Do waszej dyspozycji jest 4m przymierzalnia.

Wszystkie ubrania szyte są przez Panią Agnieszkę i Panią Kingę to one dbają o ich wykonanie. Dzięki kameralnej pracowni zawsze możemy dopasować nasze ubranie do waszej figury.

Zapraszamy Was do naszego Świat Mody.

Znajdziecie nas :

Bucle sklep-pracownia

Próchnika 19
Łódź

Mobo

Plac Kościuszki 12
Wrocław

B11

Brzozowa 11
Kraków

close

10% RABATU

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
I OTRZYMAJ 10% RABATU

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.