Bucle- Katarzyna Pokorska

Witajcie  na stronie mojej marki Bucle,

W 2011 roku uzyskałam dyplom łódzkiego ASP na kierunku Projektowanie Ubioru i otworzyłam własną pracownię. Na początku szyłam tylko miarowo i współpracowałam z innymi projektantami. Kiedy okazało się, że jestem w ciąży i mój kontakt z klientami będzie mocno ograniczony, postanowiłam mieć coś zupełnie swojego. I tak w 2013 roku powstała marka Bucle i pierwsza kolekcja. Dzisiaj mam troje dzieci – Martynę, Brunona i Bucle.

Jestem kobietą, kochającą wzory i kolory, jednak równie ważna jest dla mnie forma i detale ubrań, które świadczą według mnie o jakości i dodają ubraniom charakteru. W projektach Bucle niezwykle ważny jest komfort noszenia i odpowiedź na potrzeby klientek, wielokrotnie związanych z marką od lat. Często wykorzystuję nie klasyczne tkaniny w klasycznych krojach, tworząc charakterystyczne dla marki projekty, wybierane przez kobiety poszukujące ponadczasowej i klasycznej ekstrawagancji. Bo tak najlepiej określić nasze ubrania.

Kolekcje Bucle są mocno limitowane. Bardzo rzadko szytych jest więcej niż 20 sztuk ubrań w danym kolorze czy wzorze. Bliska jest mi idea zerowaste, dlatego w kolekcjach znaleźć można także pojedyncze modele ubrań, które powstają z resztek tkanin. Staramy się produkować jak najmniejszą liczbę odpadów, coraz częściej sięgając po tkaniny z certyfikatem GOTS lub vintage.

Próchnika 19, Łódź to adres, pod którym mieści się nasza pracownia, to tu powstają wszystkie projekty i zapadają najważniejsze decyzje. To tu możecie nas odwiedzić oraz dotknąć, przymierzyć i kupić wszystkie ubrania Bucle.

Ubrania szyte są przez Panią Agnieszkę i Panią Kingę. Dzięki kameralnej pracowni zawsze możemy jeszcze lepiej dopasować nasze ubrania do waszych sylwetek. Do waszej dyspozycji jest duża 4 m przymierzalnia.

Bucle to świat wzorów, kolorów i radości z zabawy modą. Zapraszamy do naszego świata.

Znajdziecie nas :

Bucle sklep-pracownia

Próchnika 19
Łódź

Mobo

Plac Kościuszki 12
Wrocław

B11

Brzozowa 11
Kraków

5% RABATU

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
I OTRZYMAJ 5% RABATU

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.